اطلاعیه/ مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

جشنواره رویش بنیاد ملی نخبگان پهنه دماوند برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران، هشتمین جشنواره رویش بنیاد ملی نخبگان پهنه دماوند (تهران، البرز، سمنان، گلستان و مازندران) و ششمین جشنواره مخترعان دانشگاه آزاد اسلامی و 13 تا 15 اردیبهشت 96 برگزار می‌شود. برگزاری این جشنواره به میزبانی بنیاد نخبگان استان تهران و دبیرخانه آن در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی واقع شده است و ثبت‌نام برای حضور در آن‌ها از روز سه‌شنبه 10 اسفند 95 آغاز می‌شود و تا 24 فروردین 96 ادامه داد.

این جشنواره در 15 گروه علمی پزشکی و تجهیزات پزشکی، علوم دارویی، شیمی، نفت، گاز و پتروشیمی، مهندسی مواد و متالوژی، مهندسی پلیمر، صنایع غذایی، الکترونیک و کنترل، هوافضا، مهندسی مکانیک، کشاورزی و منابع طبیعی، برق قدرت، مهندسی عمران، مخابرات و کامپیوتر و IT برگزار می‌شود.

در کنار این جشنواره 3 کارگاه آموزشی هم با عنوان‌های تجاری‌سازی و بازاریابی محصولات فناوری، آینده‌ پژوهی فناوری، آشنایی با راهکارهای ثبت‌ پتنت بین‌المللی و مالکیت فکری برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر درباره این جشنواره‌ها می‌توانند به وب‌گاه اطلاع‌رسانی و ثبت‌نام جشنواره به نشانی iauctb.bmn.ir مراجعه کنند.