همزمان با برپایی سومین جشنواره دریا مسیر پیشرفت؛ مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

دستاوردهای فناورانه دریایی برتر معرفی میشوند

همزمان با برپایی سومین دوره از جشنواره دانش آموزی دریا، دستاوردهای فناورانه دریایی در  3 بخش شرکت‌های دانش‌بنیان دریایی، سازمان‌ها و ارگان‌هایی دریایی همچنین دانشگاه‌ها و مراکز علمی و تحقیقات دریایی مورد بررسی قرار می گیرد.


به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی معاونت علمی، ازآنجایی‌که بخش مهمی از فعالیت‌های ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش‌بنیان دریایی توسعه فناوری‌های کلیدی دریایی است، تصمیم بر این شد که ستاد فناوری و توسعه صنایع دانش‌بنیان دریایی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در” سومین جشنواره ملی دریا مسیر پیشرفت” آثار طرح‌ها و دستاوردهای فناورانه دریایی را در سه بخش شرکت‌های دانش‌بنیان دریایی، سازمان‌ها و ارگان‌هایی دریایی و دانشگاه‌ها و مراکز علمی و تحقیقات دریایی موردبررسی قرار دهد.
در این خصوص فعالیت این دبیرخانه از اسفندماه 95 کار خود را آغاز کرده است و با توجه به موضوع طرح‌ها و دستاوردهای فناورانه دریایی، طی جلسات فنی و تخصصی آئین‌نامه طرح‌های ارسالی تدوین‌شده و پس از آن فرمت خلاصه طرح‌ها ( فرم گزارش‌گیری از شرکت‌کنندگان و اطلاعات مربوط به ارائه‌کننده طرح‌ها )تهیه و تدوین‌شده است و بر اساس این آئین‌نامه طرح‌ها و دستاوردهای فناورانه دریایی به دبیرخانه ارسال می‌شود.
بر اساس آئین نامه تدوین شده از هر حوزه 3 طرح توسط داوران تخصصی در حوزه‌های مختلف انتخاب، و به سومین جشنواره اعلام خواهد شد. و در مجموع به 9طرح برتر جوایز ارزنده ای داده خواهد شد.

جهت ارائه طرح های فناورانه، فرم های خلاصه طرح تکمیل و به همراه مستندات لازم تا تاریخ 1396/04/30 به دبیرخانه جشنواره ارسال گردد.

لازم به ذکر است علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فایل آیین نامه به پایگاه اطلاع رسانی جشنواره http://irandarya.com/ مراجعه نمایند.

دریافت فرم های طرح و دستاوردهای فناورانه