مهلت‌ ثبت‌نام در جشنواره اختراعات رویش دماوند تمدید شد مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

رئیس بنیاد نخبگان استان تهران ضمن اعلام خبر تمدید مهلت‌ ثبت‌نام در جشنواره اختراعات رویش دماوند تا سی‌ویکم فروردین‌ماه، گفت: این جشنواره همزمان با ششمین جشنواره مخترعان دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود.


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ یدالله اردوخانی؛ رئیس بنیاد نخبگان استان تهران از برگزاری هشتمین جشنواره اختراعات رویش دماوند خبر داد و گفت: این جشنواره همزمان با ششمین جشنواره مخترعان دانشگاه آزاد اسلامی برگزار خواهد شد.

وی افزود: این جشنواره با حضور مخترعان استان‌های تهران، البرز، سمنان، گلستان و مازندران به میزبانی بنیاد نخبگان استان تهران و سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود.

رئیس بنیاد نخبگان استان تهران تصریح کرد: ثبت‌نام در این جشنواره از دهم اسفندماه سال 1395 آغاز شد و با برنامه‌ریزی‌ها صورت‌گرفته مهلت‌ ثبت‌نام تا 31 فروردین تمدیدشده است و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت iauctb.bmn.ir ثبت‌نام خود را تکمیل کنند. این جشنواره سیزدهم تا پانزدهم اردیبهشت‌ماه در تهران برگزار می‌شود.

اردوخانی یادآور شد: چهار کارگاه آموزشی با عنوان‌های تجاری‌سازی و بازاریابی محصولات فناوری، آینده‌پژوهی فناوری و همچنین آشنایی با راهکارهای ثبت پتنت بین‌المللی و مالکیت‌فکری در این جشنواره برپا خواهد شد.

علاقمندان برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وبگاه اطلاع‌رسانی و ثبت‌نام جشنواره به نشانی iauctb.bmn.ir مراجعه کنند