نشست هم اندیشی رئیس بنیاد نخبگان استان گیلان با دانش آموزان مستعد بسیجی استان گیلان مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان گیلان، نشست هم اندیشی رئیس بنیاد نخبگان استان گیلان با دانش آموزان مستعد بسیجی روز شنبه 17 تیر در محل اردوگاه شهید بیگلو در رشت برگزار گردید. این نشست که با هدف جلب مشارکت استعداهای برتر دانش آموزی و بهره مندی از ایده ها و نظرات آنان، ایجاد پیوند عمیق میان اجتماعات نخبگانی و کمک به تبادل اطلاعات و تجارب میان آنان و ایجاد تقویت زمینه های همفکری میان اجتماعات نخبگانی برگزار شد، آقای دکتر اصفهانی رئیس  بنیاد نخبگان استان گیلان به همراه کارشناسان بنیاد نخبگان استان گیلان در این نشست شرکت نمودند.

ایشان طی سخنانی تعریف نخبگی از دیدگاه سند راهبردی کشور، تاریخچه شکل گیری سند راهبردی کشور در امور نخبگان و تاریخچه تشکیل بنیاد ملی نخبگان و تاسیس بنیاد نخبگان استان گیلان، اهداف و وظایف بنیاد ملی نخبگان، همچنین استفاده از انواع تسهیلات و حمایت­های بنیاد ملی نخبگان از جمله  جایزه های تحصیلی به دانشجویان صاحب استعداد برتر توضیحاتی ارائه کردند. ایشان در خصوص طرح شهاب، اهداف و نحوه اجرای آن در استان به تفصیل توضیح دادند.

در این نشست که با هماهنگی سازمان بسیج دانش آموزی استان گیلان و با عنوان یاوران ولایت  تشکیل گردیده تعداد 200 نفر از دانش آموزان دختر بسیجی از شهرستان های مختلف استان گیلان حضور داشتند.

گزارش تصویری