دیدار رئیس بنیاد نخبگان استان گیلان و جمعی از استعدادهای برتراستان گیلان با خانواده شهید خوش سیرت مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان گیلان آقای دکتر اصفهانی رئیس بنیاد نخبگان استان گیلان به همراه جمعی از نخبگان و استعدادهای برتر استان روز 17 مرداد با حضور در منزل شهید خوش سیرت با همسر آن شهید دیدار کردند. در این دیدار صمیمی آقای دکتر اصفهانی ضمن اظهار خرسندی از فرصت فراهم شده در دیدار با خانواده این شهید بزرگوار پس از معرفی حاضران به بیان پاره ای از فعالیت های بنیاد نخبگان استان گیلان پرداخت و افزودند:  یکی از فعالیت های بنیاد نخبگان الگوسازی شهدا برای نسل جوان است تا ادامه دهنده راه شهدا باشند.

ایشان زندگی شهدا را سراسر درس و تکلیف برای نسل امروز دانست و اظهار داشت حضور در این محفل نورانی افتخاری برای ماست. رئیس بنیاد نخبگان استان گیلان با ذکر خاطراتی از حضور در جبهه های جنگ تحمیلی در دوران دفاع مقدس افزودند: اینجانب از نزدیک شاهد رشادت های شهدا هستم. ایشان شهید خوش سیرت را نمونه کامل نخبگی و فرماندهی شجاع دانست که جان خویش را تقدیم میهن نمود.

در پایان رئیس بنیاد نخبگان استان گیلان برای روح پرفتوح شهید خوش سیرت ارزوی علو درجات را نمودند. در ابتدای این دیدار همسر شهید خوش سیرت ضمن خوشامدگویی به حاضران از اهتمام و توجه بنیاد نخبگان استان گیلان به خانواده های شهدا تقدیر و تشکر نمودند. همچنین در این دیدار سرهنگ اعتماد، جانباز و از همرزمان آن شهید عزیز به بیان خوصوصیات اخلاقی شهید خوش سیرت برای حاضران پرداختند.