برگزاری اردوی جهادی صنعت توسط بنیاد نخبگان استان گیلان مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان گیلان، بنیاد نخبگان استان گیلان با هدف هدایت و توانمند سازی نخبگان و استعدادهای برتر به منظور اثر گذاری در آینده کشور و آشنا سازی آنان با نیاز های جامعه، اردوی جهادی یک روزه صنعت را در تاریخ 20 شهریور سال جاری با مشارکت سازمان بسیج دانشجویی دانشگاه گیلان و موسسه پویندگان دانش زیتون رودبار در شهر صنعتی رشت در شرکت دانش بنیان شعله صنعت برگزار نمود.

در آغاز مراسم کارشناس فرهنگی بنیاد نخبگان استان گیلان ضمن تشریح اهداف برگزاری اردو جهادی، به معرفی حاضرین پرداخت . آنگاه آقای مهندس عادلی مدیرعامل شرکت دانش بنیان شعله صنعت به تشریح فعالیت های جدی و آتی شرکت پرداخت. سپس استعدادهای برتر شرکت کننده با حضور در خطوط تولید موانع و مشکلات این شرکت را مورد بررسی قرار داده و در هر مورد راهکارهای فنی و عملی را ارائه دادند.

بعلاوه مقرر شد ایده ها و طرح های شرکت کنندگان پس از تکمیل به صورت حضور و یا ارسال به شرکت جهت بررسی امکان اجرا در خط تولید ارائه شوند.

شرکت دانش بنیان شعله صنعت به عنوان بزرگترین تولید کننده مشعل کوره های صنعتی در خاورمیانه است که همکاری فنی گسترده ای با شرکت های معتبر ملی و بین المللی داشته و محل فعالیت آن در شهر صنعتی رشت می باشد.

گزارش تصویری