قابل‌توجه مخترعين ، سرمايه گذاران و صنعتگران مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

فستيوال بازار دارايي فكري را در حوزه اختراعات و نوآوري هاي صنايع شيميايي و پليمر

فن بازار منطقه اي استان کرمانشاه ( شرکت شهرکهاي صنعتي استان کرمانشاه ) با همكاري مركز فن بازار ملي ايران ، پارک علم و فناوري استان کرمانشاه ، شركت فرابورس ايران و با حمايت معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري در نظر دارد فستيوال بازار دارايي فكري را در حوزه اختراعات و نوآوري هاي صنايع شيميايي و پليمر در تيرماه سال جاري برگزار نمايد. اين فستيوال تخصصي به منظور تجاري سازي نوآوري هاي حوزه صنايع شيميايي و پليمر از طريق معامله / جذب سرمايه گذار در بازار دارايي فكري و با حضور سرمايه گذاران و توليدكنندگان صنايع شيميايي و پليمر برگزار مي شود . شايان ذکر است پس از برگزاري هفت فستيوال موفق توسط مركز فن بازار ملي ايران که با استقبال گسترده صنعتگران و توليدكنندگان در پایتخت برگزار گردیده ، اين فستيوال در خارج از پایتخت و در استان کرمانشاه برگزار مي گردد.


 اختراعات حائز شرايط ، پس از طي فرايند ارزيابي و انتخاب در روز برگزاري فستيوال به مخاطبان معرفي شده و زمينه تعامل بين طرفين با برگزاري جلسات رو در رو فراهم مي شود.
 در صورت حصول توافق و انجام معامله از طريق بازار دارايي فكري ، حمايتهاي مادي و معنوي معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري در قالب ارائه تسهيلات وجود خواهد داشت:
• تسهيلات تكميل مستندات نوآوري ها براي ارائه به سرمايه گذاران ( ارزيابي فني اختراعات و تهيه BP ) .
• تسهيلات خريد/ سرمايه گذاري در نوآوري ها براي سرمايه گذاران و صنعتگران : تسهيلات قرض الحسنه به قراردادهای منعقد شده ( اعم از خريد قطعي اختراع ، ليسانس و يا سرمايه گذاري مشترك ) تا سقف 5 ميليارد ريال به صورت تسهيلات قرض الحسنه.

مخترعان و نوآوران حقيقي و حقوقي كه تمايل به حضور در اين فستيوال را دارند، مقتضي است فرم ثبت نام پيوست را تكميل و به همراه تصوير گواهي ثبت اختراع حداكثر تا پانزدهم مهرماه (15 مهر ماه) سال 96 به آدرس پست الكترونيك آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید ارسال نمايند.

متقاضيان مي توانند براي كسب اطلاعات بيشتر به پایگاه اینترنتی http://www.techfestival.ir/ مراجه نمایند. همچنین با کارگزار فن بازار متطقه اي استان کرمانشاه 37243866-37243422-37264665-3726700-083 تماس حاصل فرمایند.

فرم ثبت نام