در بازدید معاون علمی و فناوری از گروه صنعتی ماموت تاکید شد: مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
ضرورت ارتباط توانمندی صنایع بزرگ با نوآوری کسب و کارهای نوپا

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در بازدید از گروه صنعتی ماموت، شکوفایی ظرفیت صنایع بزرگ را در ارتباط این صنایع با استارتاپ ها دانست و بر ضرورت نقش آفرینی کسب و کارهای خلاق در صنایع تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری از بخش های گوناگون گروه صنعتی ماموت بازدید کرد.
در ابن بازدید، بر ضرورت نقش آفرینی کسب و کارهای نوپا صنایع بزرگ استفاده از ظرفیت های خلاقانه استارتاپ ها به خصوص در صنعت حمل و نقل تأکید شد.

این مجتمع با بهره گيری از دانش و تجربه داخلی و فناوری شركت‌های معتبر خارجی، امكان توليد قابل رقابت با محصولات برتر جهانی بر اساس خواسته های مشتری را فراهم کرده است.

این مجموعه صنعتی با هدف صادرات علاوه بر تامین نیازهای داخلی، ضمن ایجاد کارخانه در كشورهای حوزه خلیج فارس به تأسیس شركت های تجاری در كشورهای آلمان،‌كویت، سوریه و كشورهاي آفريقايی کرده است.

مجتمع صنعتی ماموت  پنج گروه محصولات متنوع را با هدف تحقق اهداف توسعه اقتصادی كشور با صدور اين محصولات به سه قاره اروپا، آسيا و آفريقا ارائه می کند.
گروه صنعتی ماموت  فعال در  صنعت حمل و نقل، صنعت ساختمان، صنايع مخابراتی و سيستم های پيشرفته با نوآوری برای ساخت انواع تریلرها و یدک کش ها است.