دانشگاه آزاد اسلامی می‌تواند نقش مهمی در هدایت استعدادهای برتر تحصیلی ایفا نماید مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

آقای دکتر اصفهانی رئیس بنیاد نخبگان استان گیلان:

دانشگاه آزاد اسلامی می‌تواند نقش مهمی در هدایت استعدادهای برتر تحصیلی ایفا نماید

آقای دکتر اصفهانی رئیس بنیاد نخبگان استان گیلان عصر چهارشنبه چهارم دی سال جاری با حضور در دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان لاهیجان با آقای دکتر بیدریغ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان دیدار و گفتگو کردند.

دراین دیدار آقای دکتر اصفهانی ضمن تبریک مسئولیت جدید آقای دکتر بیدریغ به عنوان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان لاهیجان، برای ایشان در این مسئولیت آرزوی موفقیت نمودند. آقای دکتر اصفهانی ضمن تشریح اهداف تاسیس بنیاد ملی نخبگان و سابقه فعالیت‌های بنیاد نخبگان استان گیلان، خاطر نشان کردند با توجه به ظرفیت عظیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان که از سابقه طولانی در استان گیلان برخوردار است، این دانشگاه می‌تواند در هدایت استعدادهای برتر دانشجویی نقش مهمی ایفا نماید. رئیس بنیاد نخبگان استان گیلان همچنین آمادگی بنیاد نخبگان استان گیلان را برای برگزاری برنامه‌های مشترک با دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان اعلام داشت.

آقای دکتر بیدریغ نیز ضمن تشکر و قدردانی از حضور آقای دکتر اصفهانی و کارشناسان محترم بنیاد نخبگان استان گیلان در دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان، اظهار داشتند که دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان از پرسابقه‌ترین واحدهای دانشگاهی آزاد اسلامی در کشور است که دارای ظرفیت‌های عظیم علمی اعم از هیات علمی و دانشجویان مقاطع مختلف تحصیلی و تجهیزات آموزشی و پژوهشی بوده و امکانات لازم را برای توسعه علمی کشور و استان در اختیار داشته و آمادگی همکاری با بنیاد نخبگان استان گیلان برای برگزاری برنامه‌های مشترک در راستای شناسایی و توانمندسازی استعداهای برتر تحصیلی را دارد.

در این دیدار ادامه نشست‌ های مشترک به منظور برنامه‌ریزی فعالیت‌های مشترک آتی، مورد موافقت قرار گرفت.